CAMTEL BOBİNAJ VE TRAFO TELLERİ

Enerji,Güven & Kalite

2022 yılında Ertuğrul ERGİNCAN ve Bekir AKÇAY tarafından kurulmuş olup aktif faaliyet göstermektedir. 2013 yılında faaliyetine son veren KALE TİCARET BOBİNAJ SAN. TİC. LTD. Şirketinin sahibi olan Mehmet ERGİNCAN'ın oğlu olarak bu sektöre tekrardan CAMTEL markası ile geri dönüş sağlamıştır. Sektöründe yeni olmasına rağmen ithalat ve ihracat konusunda büyük adımlar atmış, kısa sürede büyük başarılar elde etmiştir. Kalite, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konusuna büyük önem veren CAMTEL firması kısa sürede daha büyük başarılara imza atmayı hedefleyerek çalışmalarına son hız devam etmektedir.
 
CAMTEL, İstanbul Anadolu yakasındaki en büyük sanayi sitelerine yakın olması sebebiyle Yurt içi ve Yurt dışı ürün tedarik etme konusunda kolaylık sağlamaktadır.

+ 17

Ürün Çeşitliliği

% 100

Müşteri Memnuniyeti

 VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Enerji sektöründe kullanılan iletkenleri son teknolojilerle üreten lider firma olmak.

Hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

 MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Değerli müşterilerimize, mümkün olan en uygun fiyatları ve yüksek kaliteli ürünleri en hızlı şekilde tedarik etmek için çalışıyoruz.'

DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük,Çözüm Ortaklığı ve Yaratıcılık başlıklarını esas alarak ticaret yaparız.

Dürüstlük: Sözümüzün arkasında durur,her işin sorumluluğunu alırız.

Çözüm Ortağı: Enerji üretimindeki ihtiyaçlarınızın giderilmesini esas alırız.Üretken, işbirlikçi ve güvenilir bir ortak olmak için çalışırız.
 
Yaratıcılık: Yeni ve etkili çözümler bulmak ve üretmek için fırsatlar ararız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

CAMTEL, üretimde sıfır hata ile yerel ve küresel standartlara uygun ürünler üretmekle beraber müşterilerin isteklerini en kaliteli şekilde karşılamayı hedef kılmıştır.
 
1.ISO 9001:2015 kalite standartlarına uygun ürünleri üretmek,AR-GE çalışmaları ile en uygun ve en kaliteli ürünleri pazarına sunmak için yola çıkmıştır.

online katalog

Online Kataloğumuz

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

TEKLİF İSTE